حریم شخصی
آرتامیکرو خود را متعهد میداند که از حریم شخصی کاربران خود حفاظت نماید و در این راستا تمام تلاش خود را خواهد کرد.

آموزشهای رایگان
آرتامیکرو این حق را دارد که در زمان مورد نظر خود، محتوی آموزشی رایگان خود را از سایت حذف نماید. پس لطفا در صورت نیاز به محتوی آموزش رایگان این سایت هرچه سریعتر از محتوی سایت استفاده نمایید.

فایلهای رایگان
فایلهای پروژه ها شامد فایلهای کدها و شماتیک یا PCB که در سایت بصورت رایگان قابل دانلود است ممکن است در آینده بصورت غیر رایگان ارائه شود.

حق نشر مطالب رایگان
تمامی محتوی این سایت اصل بوده و توسط تیم تولید محتوی خود سایت تولید شده و به هیچ وجه از منابع دیگر کپی نشده و حق نشر این مطالب فقط برای صاحب سات آرتامیکرو محفوظ است. انتشار دوباره مطالب این سایت توسط فرد ثالث فقط با ارجاع به وبسایت آرتامیکرو دات کام مجاز خواهد بود.

خرید دوره های آموزشی
برای هر دوره آموزشی طی یک فایل ویدیویی مفصل در صفحه محصول تمام ویژگی های محصول شرح داده شده است. شما با خرید دوره های آموزشی اقرار میکنید که فایل ویدیویی معرفی محصول را بصورت کامل دیده و از محتوی داخل فایل معرفی محصول آگاهی کامل داشته اید.

انتشار مجدد دوره های آموزشی
حق نشر و فروش دوره های آرتامیکرو فقط و فقط برای وبسایت آرتامیکرو محفوظ بوده و با افرادی که اقدام به فروش دوره های آرتامیکرو میکنند یا بصورت رایگان در پلتفرمهای داخلی یا خارجی منتشر میکنند یا فایلهای دوره ها را با دوستان خود به اشتراک میگذارند برخورد قانونی خواهد شد.

قیمت دوره های آموزشی
تعیین قیمت دوره های آموزشی آرتامیکرو فقط توسط صاحب سایت انجام میشود. شما با خرید محصولات سایت موافقت میکنید که با تغییر قیمت دوره ها و محصولات سایت در آینده مشکلی نخواهید داشت. تغییر قیمت ممکن است افزایش قیمت یا کاهش قیمت دوره ها باشد.

انتشار دوره های آموزشی
صاحب وبسایت مالک محتوی سایت بوده و ممکن است در هر زمان محصولات خود را به برخی از کاربران بصورت رایگان ارائه نماید. حتی ممکن است صاحب سایت تصمیم بگیرد که محصولات خود را بصورت رایگان ارائه نماید. شما با خرید دوره ها و محصولات آرتامیکرو موافقت خود را با این مورد از پیش اعلام نموده اید و اعلام میکنید که اعتراضی در این مورد نخواهید داشت

پشتیبانی دوره های آموزشی
برخی از دوره های آموزشی آرتامیکرو دارای پشتیبانی بوده و برخی از آنها پشتیبانی ندارند. وجود یا عدم پشتیبانی برای دوره ها و مدت زمان پشتیبانی (درصورت وجود) در داخل صفحه محصول درج شده است. پشتیبانی فقط از طریق تیکت داخل سایت بوده و تاکید میشود که پشتیبانی از طریق تلفن یا بصورت حضوری یا هر رسانه دیگری برای آرتامیکرو ممکن نیست. آرتامیکرو تلاش خواهد کرد که پاسخ دادن به تیکت های پشتیبانی در اولویت کار خود قرار بدهد ولی آرتامیکرو این حق را برای خود محفوظ میدارد که به برخی از تیکتها پاسخ ندهد. شما همزمان با خرید دوره ها با این مورد موافقت نموده اید.

پلتفرم انتشار
دوره های آموزشی و محصولات سایت بصورت آنلاین ارائه شده و هزینه های مربوط به دانلود فایلها (منظور بسته اینترنتی و حجم مصرف ترافیک شبکه است) برعهده خود کاربر میباشد. برخی از دوره ها در بستر اسپات پلیر و برخی بصورت فایل مستقیم ارائه میشوند. ما در ساعات اداری روزهای کاری بصورت تلفنی آموزشهای لازم برای استفاده از دوره ها را خواهیم داد اما لازم به ذکر است که شما همزمان با خرید دوره ها اعلام مینمایید که آشنایی کامل با نحوه استفاده از دوره ها را دارید.

اسپات پلیر
برخی از دوره ها در بستر اسپات پلیر تقدیم شما میشوند. شما برای استفاده از دوره نیاز به یک کد لایسنس خواهید داشت که موقع خرید دوره بصورت آنلاین و فوری تقدیمتان خواهد شد و در داخل پنل کاربری شما نیز قابل نمایش و دسترسی خواهد بود. این کد یکبارمصرف بوده و در صورت فعال سازی روی یک دستگاه خاص، دیگر در روی دستگاههای دیگر کار نخواهد کرد. شما در موقع استفاده از دوره و قبل از فعال سازی کد لایسنس حتما باید دقت کافی را داشته باشید. تصمیم گیری درباره اعطای کد لایسنس جدید برای دانشپذیران یا عدم اعطای لایسنس جدید فقط توسط صاحب سایت انجام خواهد شد. شما همزمان با خرید دوره موافقت خود را با این مساله اعلام نموده اید.