طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت آخر)

در این ویدیو نحوه برنامه نویسی و ساخت مدار این تایمر رو میبینید. با استفاده از میکروکنترلر یک تایمر ساده ساختیم.در این ویدیو نحوه برنامه نویسی و ساخت مدار این تایمر رو میبینید. با استفاده از میکروکنترلر یک تایمر ساده ساختیم.

________________________________________________________________________

میدونستی که آرتامیکرو غیر از ویدئو‌های آموزشی رایگان یک سری دوره‌های تخصصی هم داره تا اگه به رشته الکترونیک علاقمند هستی براحتی بتونی دوره‌ها رو تهیه کنی و از یادگیری رشته مورد علاقت لذت ببری؟ 

من  تو این دوره ها سعی کردم تمام مباحت مبتدی تا پیشرفته الکترونیک رو که حاصل سال ها تجربه و آزمون و خطای خودم هست رو جمع آوری و دسته بندی کنم تا هرکسی با مشاهده و تمرین بدون نیاز به هیچ پیش نیازی به راحتی وارد دنیای  الکترونیک بشه. برای تهیه دوره‌ها از لینک زیر میتونی استفاده کنی. 

درضمن فصل اول همه دوره ها رو بصورت رایگان برات گذاشتم تا بتونی با جزئیات بیشتری در مورد دوره ها آشنا بشی و بتونی قبل از تهیه دوره‌ها از محتوی داخل دوره باخبر بشی.  

 هر سوالی در مورد دوره‌های آموزشی آرتامیکرو داشتی با دفترتماس بگیر.تلفن دفتر 04533257698 پاسخگویی فقط بین ساعات 8:30صبح تا 14 ظهر و فقط درایام غیر تعطیل هست. 

با کمال میل منتظر تماست هستم. پست های مرتبط
طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت اول)طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت دوم)طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت سوم)طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت چهارم)طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت پنجم)طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت ششم)طراحی و ساخت تایمر ساده با میکروکنترلر (قسمت آخر)

فایلهای مرتبط
فایل پروژه کدویژن مربوط به مدار تایمر سادهلینکهای مربوط به این پست
لینک دانلود پروژه کامل کدویژن