طراحی و ساخت مدار تایمر پمپ آب - پارت اول (معرفی پروژه)

در این ویدیو پروژه مربوط به تایمر دیجیتالی پمپ آب معرفی شده. در این ویدیو پروژه ای که قراره باهم بسازیم رو معرفی کردم. در این پروژه قراره که یک تایمر بسازیم تا یک مصرف کننده رو بصورت متناوب در یک بازه زمانی مشخص به مدت محدود روشن کنه و بعدش بصورت اتوماتیک اون رو خاموش کنه.در این ویدیو پروژه مربوط به تایمر دیجیتالی پمپ آب معرفی شده.
در این ویدیو پروژه مربوط به تایمر دیجیتالی پمپ آب معرفی شده.
در این ویدیو پروژه ای که قراره باهم بسازیم رو معرفی کردم.
در این پروژه قراره که یک تایمر بسازیم تا یک مصرف کننده رو بصورت متناوب در یک بازه زمانی مشخص به مدت محدود روشن کنه و بعدش بصورت اتوماتیک اون رو خاموش کنه.

________________________________________________________________________

میدونستی که آرتامیکرو غیر از ویدئو‌های آموزشی رایگان یک سری دوره‌های تخصصی هم داره تا اگه به رشته الکترونیک علاقمند هستی براحتی بتونی دوره‌ها رو تهیه کنی و از یادگیری رشته مورد علاقت لذت ببری؟ 

من  تو این دوره ها سعی کردم تمام مباحت مبتدی تا پیشرفته الکترونیک رو که حاصل سال ها تجربه و آزمون و خطای خودم هست رو جمع آوری و دسته بندی کنم تا هرکسی با مشاهده و تمرین بدون نیاز به هیچ پیش نیازی به راحتی وارد دنیای  الکترونیک بشه. برای تهیه دوره‌ها از لینک زیر میتونی استفاده کنی. 

درضمن فصل اول همه دوره ها رو بصورت رایگان برات گذاشتم تا بتونی با جزئیات بیشتری در مورد دوره ها آشنا بشی و بتونی قبل از تهیه دوره‌ها از محتوی داخل دوره باخبر بشی.  

 هر سوالی در مورد دوره‌های آموزشی آرتامیکرو داشتی با دفترتماس بگیر.تلفن دفتر 04533257698 پاسخگویی فقط بین ساعات 8:30صبح تا 14 ظهر و فقط درایام غیر تعطیل هست. 

با کمال میل منتظر تماست هستم. پست های مرتبط
طراحی و ساخت مدار تایمر پمپ آب - پارت اول (معرفی پروژه)طراحی و ساخت تایمر پمپ آپ - پارت دوم(سون سگمنت مالتیپلکس) طراحی و ساخت تایمر پمپ آپ - پارت سوم برنامه نویسی و ساخت

فایلهای مرتبط
فایل پروژه کدویژن مربوط به تایمر پمپ آب