ساخت شمارنده با سون سگمنت و میکرو

اگه بخوای با میکروکنترلری که پایه های کمی داره، نمایشگر سون سگمنت رو راه بندازی ، کلی چالش خواهی داشت این پروژه یکی از راهکارهاایی که برای حل این چالش ها میتونی استفاده کنی رو بهت آموزش خواهم داد.اگه بخوای با میکروکنترلری که پایه های کمی داره، نمایشگر سون سگمنت رو راه بندازی ، کلی چالش خواهی داشت این پروژه یکی از راهکارهاایی که برای حل این چالش ها میتونی استفاده کنی رو بهت آموزش خواهم داد.

________________________________________________________________________

میدونستی که آرتامیکرو غیر از ویدئو‌های آموزشی رایگان یک سری دوره‌های تخصصی هم داره تا اگه به رشته الکترونیک علاقمند هستی براحتی بتونی دوره‌ها رو تهیه کنی و از یادگیری رشته مورد علاقت لذت ببری؟ 

من  تو این دوره ها سعی کردم تمام مباحت مبتدی تا پیشرفته الکترونیک رو که حاصل سال ها تجربه و آزمون و خطای خودم هست رو جمع آوری و دسته بندی کنم تا هرکسی با مشاهده و تمرین بدون نیاز به هیچ پیش نیازی به راحتی وارد دنیای  الکترونیک بشه. برای تهیه دوره‌ها از لینک زیر میتونی استفاده کنی. 

درضمن فصل اول همه دوره ها رو بصورت رایگان برات گذاشتم تا بتونی با جزئیات بیشتری در مورد دوره ها آشنا بشی و بتونی قبل از تهیه دوره‌ها از محتوی داخل دوره باخبر بشی.  

 هر سوالی در مورد دوره‌های آموزشی آرتامیکرو داشتی با دفترتماس بگیر.تلفن دفتر 04533257698 پاسخگویی فقط بین ساعات 8:30صبح تا 14 ظهر و فقط درایام غیر تعطیل هست. 

با کمال میل منتظر تماست هستم. 

 
 پست های مرتبط
ساخت شمارنده با سون سگمنت و میکروپنج ویژگی مهم در انتخاب سون سگمنتشیفت رجیستر چیه و به چه دردی میخوره؟آی سی شیفت رجیستر 74hc595 چطور کار میکنه؟راه اندازی 7segment با uln2003برنامه نویسی و ساخت پروژه شمارنده با سون سگمنت

فایلهای مرتبط
سورس کامل پروژه شمارنده با سون سگمنت و Attiny