چطور دکمه لمسی بسازیم؟

با یه ذره تلاش و مطالعه میتونی ویژگی هایی به بورد و مدار بدی که کلاس کارت رو خیلی بالا ببره. تو این ویدئو یکی از این راه هارو گفتم که استفاده از آی سی لمسی هست برای ساخت کلید لمسیبا یه ذره تلاش و مطالعه میتونی ویژگی هایی به بورد و مدار بدی که کلاس کارت رو خیلی بالا ببره. تو این ویدئو یکی از این راه هارو گفتم که استفاده از آی سی لمسی هست برای ساخت کلید لمسی

________________________________________________________________________

میدونستی که آرتامیکرو غیر از ویدئو‌های آموزشی رایگان یک سری دوره‌های تخصصی هم داره تا اگه به رشته الکترونیک علاقمند هستی براحتی بتونی دوره‌ها رو تهیه کنی و از یادگیری رشته مورد علاقت لذت ببری؟ 

من  تو این دوره ها سعی کردم تمام مباحت مبتدی تا پیشرفته الکترونیک رو که حاصل سال ها تجربه و آزمون و خطای خودم هست رو جمع آوری و دسته بندی کنم تا هرکسی با مشاهده و تمرین بدون نیاز به هیچ پیش نیازی به راحتی وارد دنیای  الکترونیک بشه. برای تهیه دوره‌ها از لینک زیر میتونی استفاده کنی. 

درضمن فصل اول همه دوره ها رو بصورت رایگان برات گذاشتم تا بتونی با جزئیات بیشتری در مورد دوره ها آشنا بشی و بتونی قبل از تهیه دوره‌ها از محتوی داخل دوره باخبر بشی.  

 هر سوالی در مورد دوره‌های آموزشی آرتامیکرو داشتی با دفترتماس بگیر.تلفن دفتر 04533257698 پاسخگویی فقط بین ساعات 8:30صبح تا 14 ظهر و فقط درایام غیر تعطیل هست. 

با کمال میل منتظر تماست هستم. 

 
 پست های مرتبط
ساده ترین روش برای ساخت دیمر دیجیتالانواع مختلف ترایاک و تفاوت آنهامفهوم زاویه آتش و دیمر برق متناوب چطور دکمه لمسی بسازیم؟برنامه نویسی و ساخت دیمر دیجیتالی چهار حالته

فایلهای مرتبط
سورس کامل پروژه دیمر دیجیتال تک کلیده