معرفی ماشین کنترلی با حرکت دست

یکی از جذاب ترین چیز هایی که میشه ساخت وسایلی هست که از دور بشه کنترلشون کرد،حالا اگر این وسیله برای بازی و سرگرمی باشه که دیگه جذابیتش صدبرابر میشه. تو این پروژه میخوام ماشین کنترلی بهت اموزش بدم که نیاز به فشار دادن دکمه نداشته باشه و فقط با حرکت دادن دست و حالت دستت کنترل بشه.یکی از جذاب ترین چیز هایی که میشه ساخت وسایلی هست که از دور بشه کنترلشون کرد،حالا اگر این وسیله برای بازی و سرگرمی باشه که دیگه جذابیتش صدبرابر میشه. تو این پروژه میخوام ماشین کنترلی بهت اموزش بدم که نیاز به فشار دادن دکمه نداشته باشه و فقط با حرکت دادن دست و حالت دستت کنترل بشه
________________________________________________________________________

میدونستی که آرتامیکرو غیر از ویدئو‌های آموزشی رایگان یک سری دوره‌های تخصصی هم داره تا اگه به رشته الکترونیک علاقمند هستی براحتی بتونی دوره‌ها رو تهیه کنی و از یادگیری رشته مورد علاقت لذت ببری؟ 

من  تو این دوره ها سعی کردم تمام مباحت مبتدی تا پیشرفته الکترونیک رو که حاصل سال ها تجربه و آزمون و خطای خودم هست رو جمع آوری و دسته بندی کنم تا هرکسی با مشاهده و تمرین بدون نیاز به هیچ پیش نیازی به راحتی وارد دنیای  الکترونیک بشه. برای تهیه دوره‌ها از لینک زیر میتونی استفاده کنی. 

درضمن فصل اول همه دوره ها رو بصورت رایگان برات گذاشتم تا بتونی با جزئیات بیشتری در مورد دوره ها آشنا بشی و بتونی قبل از تهیه دوره‌ها از محتوی داخل دوره باخبر بشی.  

 هر سوالی در مورد دوره‌های آموزشی آرتامیکرو داشتی با دفترتماس بگیر.تلفن دفتر 04533257698 پاسخگویی فقط بین ساعات 8:30صبح تا 14 ظهر و فقط درایام غیر تعطیل هست. 

با کمال میل منتظر تماست هستم. 

 
 پست های مرتبط
معرفی ماشین کنترلی با حرکت دست معرفی تراشه L293D ساده ترین روش برای شارژ باتری لیتیومیکاربرد و راه اندازی ماژول قطب نمای GY-271

فایلهای مرتبط
سورس و شماتیک و PCB مربوط به ماشین کنترلی بیسیم